Grado GS1000e – Słuchawki nauszne otwarte GS 1000 e

Grado GS1000e – Słuchawki nauszne otwarte GS 1000 e.

 

Reprezentant serii Statement charakteryzuje się zaprojektowanym od podstaw przetwornikiem i większą drewnianą obudową. Gąbki są znacznie większe, dzięki czemu używanie słuchawek jest niezwykle komfortowe.
W słuchawkach jest więcej miejsca na uszy, co wpływa pozytywnie na reprodukcję sceny dźwiękowej i ilość informacji przestrzennych. GS 1000e są jednymi z najwygodniejszych, jeśli nie najwygodniejszymi słuchawkami na świecie. Przetworniki są idealnie dopasowane do obudowy, więc dźwięk jest taki, jaki być powinien.

Brzmienie jest przede wszystkim doskonale zrównoważone. Konstrukcja obudowy sprawia, że dźwięki lepiej się w niej rozchodzą, zniekształcenia transjentów są znacznie mniejsze. Wysokie i niskie częstotliwości są lepiej kontrolowane, wspierając słynną na całym świecie średnicę Grado.
GS 1000e są kwintesencją dźwięku Grado – wokale są nasycone, dynamika fantastyczna, a góra wybitnie gładka. Brzmienie jest bardzo szczegółowe, bas jest głęboki, a muzyka nie męczy słuchacza. Scena dźwiękowa jest przy tym niewiarygodnie obszerna i zapiera dech w piersiach separacją źródeł i planów.

Dane techniczne

Przetworniki dynamiczne, otwarte
Pasmo przenoszenia 8 – 35 000 Hz
Czułość 98 dB / mW
Impedancja 32 Ohm
Przewód ok 1,7m
Połączenie jack 6,3 mm stereo
Nauszniki wymienne