Komentarze i oceny [7]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI DOMOWE I PROFESJONALNEAKCESORIAPRODUKTY
ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   :: NASI
PARTNERZY
 :: KONTAKT ::.


CENNIK SŁUCHAWKI DOMOWE I PROFESJONALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zapytaj o dostepnosc produktu

Rodzinna firma Grado Labs od lat ręcznie wytwarza słuchawki na nowojorskim Brooklynie. Najnowsza trzecia odsłona produktów Grado wiąże się za znaczącym krokiem do przodu w zakresie reprodukcji dźwięku. Już poprzednią generację słuchawek Grado okrzyknięto mianem „Najlepszego przetwornika sygnału elektrycznego na dźwięk na świecie” Jaka receptura pozwoliła poprawić doskonałość?

Cechy charakterystyczne nowych słuchawek Grado:

- Każdy podzespół, powierzchnia i materiał wykorzystany do budowy serii E został poprawiony i zoptymalizowany pod kątem uzyskania najlepszej dynamiki i rozdzielczości Kup Grado PS500e na www.grado.waw.pl
- Muszle słuchawek wykonano ze specjalnie opracowanego poliwęglanu SpaceBlack. Dzięki niemu pochłaniana jest nadwyżka energii i redukowane są impulsy pochodne, co owocuje bardziej przejrzystą barwą.
- Opracowano nową metodę utwardzania mahoniu z którego produkowane są muszle słuchawek, co zaowocowało zwiększonym stopniem redukcji podbarwień
- Złącza pokryto rodem – jednym z kosztownych i rzadko spotykanych pierwiastków. Dzięki niemu oddalone zostało widmo korozji na złączach, a z muzyki wyrugowana została wszelka ziarnistość.
- 60 lat doświadczenia pozwoliło Grado Labs wyprodukować przetworniki o najbardziej wyrafinowanej geometrii – naturalnie zyskał na tym dźwięk, który teraz jest niespotykanie precyzyjny w całym paśmie częstotliwości muzycznych.
- Udoskonalenia obudowy wpłynęły na zniwelowanie rezonansów oddziałujących na przetwornik chroniąc przy tym przejrzystość przekazu.
- Pole magnetyczne w szczelinie głośników zostało zoptymalizowane pod względem symetrii w całym zakresie pracy cewki.
- Nawet nowy klej łączący elementy został dobrany pod kątem większej siły, mniejszej masy i niezawodności.

Tradycyjna dla Grado budowa otwarta nie uległa zmianie, ponieważ dzięki niej uzyskiwana jest niespotykana jakość dźwięku oraz nadrzędna scena względem słuchawek zamkniętych. Jeżeli nie możesz zdecydować się, czy warto zainwestować w nowe słuchawki z serii E, to mamy dla Ciebie powód: zbliżą Cię do ulubionych artystów. Twoje doznania odsłuchowe będą bardziej intymne, ponieważ nic nie stanie między Twoimi uszami a muzyką.

Reprezentant serii Statement charakteryzuje się zaprojektowanym od podstaw przetwornikiem i większą drewnianą obudową. Gąbki są znacznie większe, dzięki czemu używanie słuchawek jest niezwykle komfortowe.
W słuchawkach jest więcej miejsca na uszy, co wpływa pozytywnie na reprodukcję sceny dźwiękowej i ilość informacji przestrzennych. GS 1000e są jednymi z najwygodniejszych, jeśli nie najwygodniejszymi słuchawkami na świecie. Przetworniki są idealnie dopasowane do obudowy, więc dźwięk jest taki, jaki być powinien.
Opis ze strony www.grado.waw.pl
Brzmienie jest przede wszystkim doskonale zrównoważone. Konstrukcja obudowy sprawia, że dźwięki lepiej się w niej rozchodzą, zniekształcenia transjentów są znacznie mniejsze. Wysokie i niskie częstotliwości są lepiej kontrolowane, wspierając słynną na całym świecie średnicę Grado.
GS 1000e są kwintesencją dźwięku Grado – wokale są nasycone, dynamika fantastyczna, a góra wybitnie gładka. Brzmienie jest bardzo szczegółowe, bas jest głęboki, a muzyka nie męczy słuchacza. Scena dźwiękowa jest przy tym niewiarygodnie obszerna i zapiera dech w piersiach separacją źródeł i planów.
Opis ze strony www.grado.waw.pl
Dane techniczne

Przetworniki dynamiczne, otwarte Kup Grado GS1000e na www.grado.waw.pl
Pasmo przenoszenia 8 - 35 000 Hz
Czułość 98 dB / mW
Impedancja 32 Ohm
Przewód ok 1,7m
Połączenie jack 6,3 mm stereo
Nauszniki wymienne

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru gradolabs grado 
GS1000 e, GS-1000 e, GS 1000 e
GS1000e, GS-1000e, GS 1000e
GS1000-e, GS-1000-e, GS 1000-e
słuchawki audiofilskie, słuchawki hi-end, słuchawki hiend, słuchawki hi fi, słuchawki hifi, słuchawki hi-fi, słuchawki otwarte, słuchawki nagłowne, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nauszne

[ Słuchawki Grado GS1000 e ]