Komentarze i oceny [7]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI DOMOWE I PROFESJONALNEAKCESORIAPRODUKTY
ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   :: NASI
PARTNERZY
 :: KONTAKT ::.


CENNIK SŁUCHAWKI DOMOWE I PROFESJONALNE

Powiększ zdjęcie nr 2

Rodzinna firma Grado Labs od lat ręcznie wytwarza słuchawki na nowojorskim Brooklynie. Najnowsza trzecia odsłona produktów Grado wiąże się za znaczącym krokiem do przodu w zakresie reprodukcji dźwięku. Już poprzednią generację słuchawek Grado okrzyknięto mianem „Najlepszego przetwornika sygnału elektrycznego na dźwięk na świecie” Jaka receptura pozwoliła poprawić doskonałość?

Cechy charakterystyczne nowych słuchawek Grado:

- Każdy podzespół, powierzchnia i materiał wykorzystany do budowy serii E został poprawiony i zoptymalizowany pod kątem uzyskania najlepszej dynamiki i rozdzielczości Kup Grado PS500e na www.grado.waw.pl
- Muszle słuchawek wykonano ze specjalnie opracowanego poliwęglanu SpaceBlack. Dzięki niemu pochłaniana jest nadwyżka energii i redukowane są impulsy pochodne, co owocuje bardziej przejrzystą barwą.
- Opracowano nową metodę utwardzania mahoniu z którego produkowane są muszle słuchawek, co zaowocowało zwiększonym stopniem redukcji podbarwień
- Złącza pokryto rodem – jednym z kosztownych i rzadko spotykanych pierwiastków. Dzięki niemu oddalone zostało widmo korozji na złączach, a z muzyki wyrugowana została wszelka ziarnistość.
- 60 lat doświadczenia pozwoliło Grado Labs wyprodukować przetworniki o najbardziej wyrafinowanej geometrii – naturalnie zyskał na tym dźwięk, który teraz jest niespotykanie precyzyjny w całym paśmie częstotliwości muzycznych.
- Udoskonalenia obudowy wpłynęły na zniwelowanie rezonansów oddziałujących na przetwornik chroniąc przy tym przejrzystość przekazu.
- Pole magnetyczne w szczelinie głośników zostało zoptymalizowane pod względem symetrii w całym zakresie pracy cewki.
- Nawet nowy klej łączący elementy został dobrany pod kątem większej siły, mniejszej masy i niezawodności.

Tradycyjna dla Grado budowa otwarta nie uległa zmianie, ponieważ dzięki niej uzyskiwana jest niespotykana jakość dźwięku oraz nadrzędna scena względem słuchawek zamkniętych. Jeżeli nie możesz zdecydować się, czy warto zainwestować w nowe słuchawki z serii E, to mamy dla Ciebie powód: zbliżą Cię do ulubionych artystów. Twoje doznania odsłuchowe będą bardziej intymne, ponieważ nic nie stanie między Twoimi uszami a muzyką.

Grado SR 60e to otwarte słuchawki z przetwornikami dynamicznymi. Polimerowa membrana zapewnia szerokie pasmo przenoszenia bez niekorzystnych rezonansów i zniekształceń. Silne neodymowe magnesy zostały sparowane z dużą dokładnością i precyzją. Bardzo dobre słuchawki dla osób poszukujących naturalnego dźwięku za niewielkie pieniądze. SR 60e to podstawowy model serii Prestige. Zyskały status legendy i ogromną popularność ze względu na możliwość obcowania z dźwiękiem Grado za rozsądną kwotę.
Opis ze strony www.grado.waw.pl
Brzmienie w tym modelu jest ciepłe i przyjemne, z dobrym oparciem w basie, co predysponuje te słuchawki do współpracy również z tańszymi źródłami dźwięku np. przenośnymi.Słuchawki te nie mają tendencji do eksponowania wad nagranego materiału. Niemniej jednak, aby w pełni wykorzystać ich duże możliwości, warto zapewnić im odpowiedniej klasy źródło dźwięku.
Opis ze strony www.grado.waw.pl
Dane techniczne

Przetworniki dynamiczne, otwarte Kup Grado SR60e na www.grado.waw.pl
Pasmo przenoszenia 20 - 22 000 Hz
Czułość 98 dB / mW
Impedancja 32 Ohm
Przewód ok 2m
Połączenie jack 3,5 mm stereo + przejściówka jack 6,3 mm stereo
Nauszniki wymienne "S"

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru gradolabs, grado 

SR 60 e, SR-60 e, SR60 e
SR 60e, SR-60e, SR60e
SR 60-e, SR-60-e, SR60-e

słuchawki audiofilskie, słuchawki hi-end, słuchawki hiend, słuchawki hi fi, słuchawki hifi, słuchawki hi-fi, słuchawki otwarte, słuchawki nagłowne, słuchawki z pałąkiem,  słuchawki nauszne

[ Słuchawki Grado SR 60 e ]