Komentarze i oceny [7]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI DOMOWE I PROFESJONALNEAKCESORIAPRODUKTY
ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   :: NASI
PARTNERZY
 :: KONTAKT ::.


CENNIK SŁUCHAWKI DOMOWE I PROFESJONALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Zamów produkt przez formularz www

Rodzinna firma Grado Labs od lat ręcznie wytwarza słuchawki na nowojorskim Brooklynie. Najnowsza trzecia odsłona produktów Grado wiąże się za znaczącym krokiem do przodu w zakresie reprodukcji dźwięku. Już poprzednią generację słuchawek Grado okrzyknięto mianem „Najlepszego przetwornika sygnału elektrycznego na dźwięk na świecie” Jaka receptura pozwoliła poprawić doskonałość?

Cechy charakterystyczne nowych słuchawek Grado:

- Każdy podzespół, powierzchnia i materiał wykorzystany do budowy serii E został poprawiony i zoptymalizowany pod kątem uzyskania najlepszej dynamiki i rozdzielczości Kup Grado PS500e na www.grado.waw.pl
- Muszle słuchawek wykonano ze specjalnie opracowanego poliwęglanu SpaceBlack. Dzięki niemu pochłaniana jest nadwyżka energii i redukowane są impulsy pochodne, co owocuje bardziej przejrzystą barwą.
- Opracowano nową metodę utwardzania mahoniu z którego produkowane są muszle słuchawek, co zaowocowało zwiększonym stopniem redukcji podbarwień
- Złącza pokryto rodem – jednym z kosztownych i rzadko spotykanych pierwiastków. Dzięki niemu oddalone zostało widmo korozji na złączach, a z muzyki wyrugowana została wszelka ziarnistość.
- 60 lat doświadczenia pozwoliło Grado Labs wyprodukować przetworniki o najbardziej wyrafinowanej geometrii – naturalnie zyskał na tym dźwięk, który teraz jest niespotykanie precyzyjny w całym paśmie częstotliwości muzycznych.
- Udoskonalenia obudowy wpłynęły na zniwelowanie rezonansów oddziałujących na przetwornik chroniąc przy tym przejrzystość przekazu.
- Pole magnetyczne w szczelinie głośników zostało zoptymalizowane pod względem symetrii w całym zakresie pracy cewki.
- Nawet nowy klej łączący elementy został dobrany pod kątem większej siły, mniejszej masy i niezawodności.

Tradycyjna dla Grado budowa otwarta nie uległa zmianie, ponieważ dzięki niej uzyskiwana jest niespotykana jakość dźwięku oraz nadrzędna scena względem słuchawek zamkniętych. Jeżeli nie możesz zdecydować się, czy warto zainwestować w nowe słuchawki z serii E, to mamy dla Ciebie powód: zbliżą Cię do ulubionych artystów. Twoje doznania odsłuchowe będą bardziej intymne, ponieważ nic nie stanie między Twoimi uszami a muzyką.

Grado SR 80e to dynamiczne słuchawki typu otwartego. Niewielka masa membrany wykonanej z polimeru i specjalnie ukształtowanej pozwala na przenoszenie pasma do 20 kHz. Podatność zawieszenia oraz wielkość komory odpowiadają za najniższe częstotliwości. Dzięki tak opracowanej budowie udało się zredukować szkodliwe rezonanse.
Opis ze strony www.grado.waw.pl
Słuchawki SR-80e cechują się brzmieniem neutralnym z zacięciem audiofilskim. Są bardziej analityczne niż tańszy model SR-60e. Bardzo dynamiczne.
Opis ze strony www.grado.waw.pl
Dane techniczne

Przetworniki dynamiczne, otwarte Kup Grado SR80e na www.grado.waw.pl
Pasmo przenoszenia 20 - 22 000 Hz
Czułość 98 dB / mW
Impedancja 32 Ohm
Przewód ok 2m
Połączenie jack 3,5 mm stereo + przejściówka jack 6,3 mm stereo
Nauszniki wymienne "S"

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Poniżej wyswietlono 1 komentarzy i ocen produktu:

Wypadkowa ocena produktu: 5/5wypadkowa ocena transkacji: 4/5wypadkowa srednia ocena: 4.5/5

~Paweł Handzlikdodano 2015-02-06 o godz.18:35:43
ocena produktu: 5, ocena transakcji: 4, srednia ocena: 4.5 
komentarz: Produkt świetny - polecam osobom, które coś więcej chcą usłyszeć w słuchawkach. Co do tansakcji - sklep mógłby informować klienta na jakim etapie realizacji jest jego zamówienie
Powieksz do pelnego rozmiaru gradolabs, grado 

SR 80 e, SR-80 e, SR80 e
SR 80e, SR-80e, SR80e
SR 80-e, SR-80-e, SR80-e

słuchawki audiofilskie, słuchawki hi-end, słuchawki hiend, słuchawki hi fi, słuchawki hifi, słuchawki hi-fi, słuchawki otwarte, słuchawki nagłowne, słuchawki z pałąkiem,  słuchawki nauszne

[ Słuchawki Grado SR 80 e ]